YNR5040-101M
MFR.Part #
YNR5040-101M
JLCPCB Part #
C341039
Package
SMD,5x5mm
Description
100uH 560mΩ 700mA 750mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS