YNR5020-680M
MFR.Part #
YNR5020-680M
JLCPCB Part #
C724285
Package
SMD,5x5mm
Description
640mA 650mA 68uH 740mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS