YNR5020-2R2N
MFR.Part #
YNR5020-2R2N
JLCPCB Part #
C341020
Package
SMD,5x5mm
Description
2.2uH 2.9A 3.2A 32mΩ Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS