YNR5012-1R0M
MFR.Part #
YNR5012-1R0M
JLCPCB Part #
C497814
Package
SMD,5x5mm
Description
1uH 2A 4.4A 57mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS