YNR4030-820M
MFR.Part #
YNR4030-820M
JLCPCB Part #
C497812
Package
SMD,4x4mm
Description
1.06Ω 470mA 660mA 82uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS