YNR4030-3R3M
MFR.Part #
YNR4030-3R3M
JLCPCB Part #
C340390
Package
SMD,4x4mm
Description
2.4A 3.3A 3.3uH 40mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS