YNR4030-1R0N
MFR.Part #
YNR4030-1R0N
JLCPCB Part #
C340387
Package
SMD,4x4mm
Description
14mΩ 1uH 4.15A 5.26A Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS