YNR4026-2R2M
MFR.Part #
YNR4026-2R2M
JLCPCB Part #
C497799
Package
SMD,4x4mm
Description
2.1A 2.2uH 2A 40mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS