YNR4020-2R2N
MFR.Part #
YNR4020-2R2N
JLCPCB Part #
C340377
Package
SMD,4x4mm
Description
1.85A 2.2uH 3.4A 40mΩ Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS