YNR3015-151M
MFR.Part #
YNR3015-151M
JLCPCB Part #
C497567
Package
SMD,3x3mm
Description
150uH 180mA 180mA 3.8Ω Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS