YNR3015-150M
MFR.Part #
YNR3015-150M
JLCPCB Part #
C497563
Package
SMD,3x3mm
Description
15uH 350mΩ 650mA 660mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS