YNR2512-1R5M
MFR.Part #
YNR2512-1R5M
JLCPCB Part #
C340350
Package
SMD,2.5x2mm
Description
1.4A 1.5uH 113mΩ 2.24A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,2.5x2mm Power Inductors ROHS