YNR2512-150M
MFR.Part #
YNR2512-150M
JLCPCB Part #
C340356
Package
SMD,2.5x2mm
Description
1.224Ω 15uH 420mA 680mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,2.5x2mm Power Inductors ROHS