YLM7060-501T
MFR.Part #
YLM7060-501T
JLCPCB Part #
C917650
Package
SMD-4P,7x6mm
Description
-30℃~+100℃ 10MΩ 10mΩ 125V 2 350Ω@100MHz 500V 5A SMD-4P,7x6mm Common Mode Filters ROHS