YLM5025-501T
MFR.Part #
YLM5025-501T
JLCPCB Part #
C4945114
Package
SMD-4P,5x4.8mm
Description
-40℃~+125℃ 2 27mΩ 4A 500V 500Ω@100MHz 50V SMD-4P,5x4.8mm Common Mode Filters ROHS