YLM4532N-121T35
MFR.Part #
YLM4532N-121T35
JLCPCB Part #
C49140926
Package
SMD-4P,4.5x3.2mm
Description
-40℃~+105℃ 10MΩ 120Ω@100MHz 125V 3.5A 50V 50mΩ SMD-4P,4.5x3.2mm Common Mode Filters ROHS