YLM4532-900T
MFR.Part #
YLM4532-900T
JLCPCB Part #
C2858388
Package
SMD-4P,4.5x3.2mm
Description
-40℃~+125℃ 2 3A 50V 50mΩ 90Ω@100MHz SMD-4P,4.5x3.2mm Common Mode Filters ROHS