YLM4520-701T
MFR.Part #
YLM4520-701T
JLCPCB Part #
C2839955
Package
SMD-4P,4.7x4.5mm
Description
10MΩ 2 2.2A 50V 59mΩ 700Ω@100MHz SMD-4P,4.7x4.5mm Common Mode Filters ROHS