YLM4520-122T
Extended
Manufacturer
YJYCOIN
MFR.Part #
YLM4520-122T
JLCPCB Part #
C2839958
Package
SMD-4P,4.7x4.5mm
Description
-30℃~+100℃ 1.2kΩ@100MHz 10MΩ 2 2A 50V 74mΩ SMD-4P,4.7x4.5mm Common Mode Filters ROHS