YLM3216-222T
MFR.Part #
YLM3216-222T
JLCPCB Part #
C2839948
Package
SMD-4P,3.2x1.6mm
Description
1.2Ω 10MΩ 125V 2 2.2kΩ@100MHz 200mA 50V SMD-4P,3.2x1.6mm Common Mode Filters ROHS