YLM1513-152T
MFR.Part #
YLM1513-152T
JLCPCB Part #
C2858395
Package
SMD-4P,15x13mm
Description
-40℃~+125℃ 1.5kΩ@100MHz 10A 2 80V 9mΩ SMD-4P,15x13mm Common Mode Filters ROHS