YLCM0905C-202T
MFR.Part #
YLCM0905C-202T
JLCPCB Part #
C5137122
Package
SMD-4P,9.2x6mm
Description
-40℃~+80℃ 10MΩ 2 2mH@1kHz 3kΩ@10MHz 420mΩ 50V 600mA SMD-4P,9.2x6mm Common Mode Filters ROHS