YLCM0905C-102T
MFR.Part #
YLCM0905C-102T
JLCPCB Part #
C5137121
Package
SMD-4P,9.2x6mm
Description
-40℃~+80℃ 10MΩ 1kΩ@30MHz 1mH@1kHz 2 310mΩ 50V 800mA SMD-4P,9.2x6mm Common Mode Filters ROHS