YI451616U121-6R0T
Extended
Manufacturer
YJYCOIN
MFR.Part #
YI451616U121-6R0T
JLCPCB Part #
C3033925
Package
SMD
Description
1 120Ω@100MHz 20mΩ 6A ±25% SMD Ferrite Beads ROHS