YI321611B100-6R0T
MFR.Part #
YI321611B100-6R0T
JLCPCB Part #
C2926394
Description
-40℃~+125℃ 10Ω@100MHz 15mΩ 6A ±25% 1206 Ferrite Beads ROHS