YI160808U121-3R0T
MFR.Part #
YI160808U121-3R0T
JLCPCB Part #
C2971883
Description
-40℃~+125℃ 120Ω@100MHz 3A 50mΩ ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS