YHNR3012-3R3M
MFR.Part #
YHNR3012-3R3M
JLCPCB Part #
C20416187
Package
SMD,3x3mm
Description
1.8A 185mΩ 2.6A 3.3uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS