YHNR3012-150M
Extended
Manufacturer
YJYCOIN
MFR.Part #
YHNR3012-150M
JLCPCB Part #
C19632962
Package
SMD,3x3mm
Description
1.3A 15uH 600mA 740mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS