YHNR2512-6R8M
MFR.Part #
YHNR2512-6R8M
JLCPCB Part #
C20416181
Package
SMD,2.5x2mm
Description
1.2A 366mΩ 6.8uH 950mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,2.5x2mm Power Inductors ROHS