YDPK0810-682K
MFR.Part #
YDPK0810-682K
JLCPCB Part #
C22395840
Package
Plugin,D10xL13mm
Description
100mA 12Ω 6.8mH Drum-core inductor ±10% Plugin,D10xL13mm Power Inductors ROHS