YDPK0810-4R7M
MFR.Part #
YDPK0810-4R7M
JLCPCB Part #
C22395833
Package
Plugin,D10xL13mm
Description
30mΩ 4.7uH 4A Drum-core inductor ±20% Plugin,D10xL13mm Power Inductors ROHS