YDPK0406-222K
Extended
Manufacturer
YJYCOIN
MFR.Part #
YDPK0406-222K
JLCPCB Part #
C20613200
Package
Plugin,D6xL9mm
Description
2.2mH 20Ω 70mA Drum-core inductor ±10% 插件,D6xL9mm Power Inductors ROHS