YDFW2418T-103W03015
Extended
Manufacturer
YJYCOIN
MFR.Part #
YDFW2418T-103W03015
JLCPCB Part #
C5563765
Package
DIP,25.5x23.5mm
Description
1.8kV 100mΩ 10mH@1KHz 2 DIP,25.5x23.5mm Common Mode Filters ROHS