YAL0510-100K
MFR.Part #
YAL0510-100K
JLCPCB Part #
C2971905
Package
Plugin,D5xL12mm
Description
10uH 15@7.96MHz 30MHz 500mA 500mΩ Color Band Inductor ±10% 插件,D5xL12mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS