YTS1R0012JBT00
MFR.Part #
YTS1R0012JBT00
JLCPCB Part #
C5274849
Package
Plugin-4P,6x6mm
Description
100,000 cycles 12V 2.5N 50mA 6mm 6mm 8.5mm No PC Pin Round Button SPST Through Hole Without Bracket 插件-4P,6x6mm Tactile Switches ROHS