YTC-A1251-05AB
MFR.Part #
YTC-A1251-05AB
JLCPCB Part #
C22368618
Package
SMD,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 1A 1x5P 3.7mm 4.8mm 5 5P Brass LCP Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS