YFW80N06AD
MFR.Part #
YFW80N06AD
JLCPCB Part #
C20623351
Package
TO-252
Description
1 N-channel 110W 12nC@10V 3.75nF 4V 60V 7.9mΩ@10V 80A N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS