YFW80N04AD
MFR.Part #
YFW80N04AD
JLCPCB Part #
C20623295
Package
TO-252
Description
1 N-channel 2.4V 246pF 3.2nF 322pF 40V 54.3nC@10V 7mΩ@10V 80A 80W N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS