YFW25N50APS
MFR.Part #
YFW25N50APS
JLCPCB Part #
C22459203
Package
TO-247S
Description
10pF 214pF 230W 25A 260mΩ@10V 3.039nF 4V@250uA 500V 80nC@10V N-Channel TO-247S MOSFETs ROHS