SMDJ70CA
Extended
Manufacturer
YFW
MFR.Part #
SMDJ70CA
JLCPCB Part #
C5764900
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-65℃~+150℃ 113V 26.5A@10/1000us 2uA 3kW@10/1000us 70V 86V Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS