SMDJ36CA
Extended
Manufacturer
YFW
MFR.Part #
SMDJ36CA
JLCPCB Part #
C5270653
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-65℃~+150℃ 1 2uA 36V 3kW@10/1000us 44.2V 51.6A 58.1V TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS