SMDJ22CA
Extended
Manufacturer
YFW
MFR.Part #
SMDJ22CA
JLCPCB Part #
C5270668
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-65℃~+150℃ 1 22V 26.9V 2uA 35.5V 3kW@10/1000us 84.5A TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS