SMDJ12CA
Extended
Manufacturer
YFW
MFR.Part #
SMDJ12CA
JLCPCB Part #
C5270669
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-65℃~+150℃ 12V 14.7V 150.8A 19.9V 2uA 3kW@10/1000us TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS