SMCJ48CA
Extended
Manufacturer
YFW
MFR.Part #
SMCJ48CA
JLCPCB Part #
C5185705
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 1A 48V 58.9V 77.4V 77.4uA TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS