SMCJ33CA
Extended
Manufacturer
YFW
MFR.Part #
SMCJ33CA
JLCPCB Part #
C5270625
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 1A 28.2pF 33V 40.6V 53.3V 53.3uA TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS