SMCJ12CA
Extended
Manufacturer
YFW
MFR.Part #
SMCJ12CA
JLCPCB Part #
C5270644
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 12V 14.7V 19.9uA 1A 75.4V TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS