SMCJ100CA
Extended
Manufacturer
YFW
MFR.Part #
SMCJ100CA
JLCPCB Part #
C5185704
Package
SMC
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 100V 123V 1A 9.3V Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS