SMCJ100A
Extended
Manufacturer
YFW
MFR.Part #
SMCJ100A
JLCPCB Part #
C5270646
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 100V 123V 123V 162uA 1A 9.3pF TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS