SMBJ30CA
Extended
Manufacturer
YFW
MFR.Part #
SMBJ30CA
JLCPCB Part #
C2898438
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-65℃~+150℃ 12.4A@10/1000us 1uA 30V 36.8V 390pF 48.4V 600W@10/1000us TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS