SMBJ10CA
Extended
Manufacturer
YFW
MFR.Part #
SMBJ10CA
JLCPCB Part #
C5444228
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-65℃~+150℃ 10V 12.3V 17V 17uA 390pF 5A 600W@10/1000us TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS